SHPËRNDAJE

Samsung Galaxy MemoNë adresë të Sammobile kanë arritur disa foto bashkë me specifikat e një tjetër smartphone-i të ardhshëm Android nga Samsung, i koduar si Samsung Galaxy Memo, mirëpo që në dizajn duket krejt i ngjashëm sikur të gjitha modelet e serisë Galaxy.

Samsung Galaxy Memo është përfolur të vijë me ekran të plotë HD 4.5 inç dhe rezolucion 1920 X 1080 pikselë, pajisja mund të shfaqet më procesorë 4-bërthamor 1.4GHz.

Specifikat e tjera që janë përfolur përfshijnë platformën Android 4.2.2 Jelly Bean, plus Samsung TouchWiz Nature UX. Nuk ka informata zyrtare nëse ky smartphone është i vërtetë nga Samsung apo është vetëm një Photoshop? |ameble|

SHPËRNDAJE