SHPËRNDAJE

Kemi dëgjuar edhe me parë thashetheme që Samsung është duke punuar në smartphone-in e tyre Galaxy S4, i cili pritet të nisë në fillim të vitit të ardhshëm, dhe tani sipas Sammobile, Samsung do të lansoj Galaxy S4 në prill të vitit 2013. Samsung Galaxy S4 thuhet se do të shfaqët me ekran 5 inç amoled dhe rezolucion te plotë HD 1920×1080 pixels, dhe versionin e fundit të sistemit operativ Android nga Google. Burime të me hershmë ishin që S4 gjithashtu do të këtë kamerë të pasme prej 13 megapikselëve, procesor katër-bërthamor 2GHz i llojit Exynos 5450 me GPU 8-shtresore, dhe hapësire të integruar prej 64GB.|ameble| [divider top=”0″]

SHPËRNDAJE