SHPËRNDAJE

Samsung Galaxy Star -amebleSeria Star Galaxy nga Samsung është prezantuar në fillim të muajit Prill. Është një smartphone që përkrah 2 SIM kartela dhe vjen me sistemin operativ Android 4.1 Jelly Bean dhe me procesorë 1GHz. Star Galaxy përmban ekranin 3 inç QVGA, kamerën 2 megapikselë, memorien 512MB RAM,  si dhe hapësiren e brendshme për ruajtje 4 GB.

Gjëja më e rëndësishme që duhet të ceket është çmimi i tij, që pritet të jetë për vetëm 70€.

Lansimi i Samsung Galaxy Star pritet të bëhet me 31 korrik duke goditur fillimisht raftet e Indisë. |ameble|