SHPËRNDAJE

Gjatë javëve te fundit janë dëgjuar thashetheme në lidhje me një pajisje të re smartphone nga Samsung që është përfolur se do të quhet Samsung Galaxy Premiere.

Samsung Galaxy Premiere thuhet se do të vij me ekran 4.65 inç HD Super amoled, procesor Cortex A9 dual core clocked në 1.5GHz, 1GB RAM, kamerë të pasme 8 megapiksel dhe atë frontale 2 megapiksel, me mundësi zgjidhje 8GB ose 16GB hapësirë për te dhëna.

Uebsajti SamMobile ka gjetur fotografitë të postuara në Twitter nga evleaks,  gjithashtu disa fotografi tjera për ketë pajisje janë shfaqur edhe nga Taiwan’s NCC, por qe ende nuk ka ndonjë informacion për paraqitjen zyrtare apo çmimin e saj. |ameble|

[divider top=”0″]

SHPËRNDAJE