SHPËRNDAJE

Gjatë kësaj jave kanë filluar të shfaqen disa thashetheme për modelin e ri nga Sony, Xperia Z1S për të cilin thuhet se do të prezantohet me një ngjarje që pritet të organizohet me 12 Nëntor në Shangai.

Sony Xperia Z1S

Xperia Z1S pritet të ketë ekranin HD 4.3 inç i përkrahur nga një procesor 4-bërthamor nga  Snapdragon 800 si dhe kamerën 20 megapikëselë.

Informata të prezantuara merrni si thashetheme që janë duke qarkulluar neper portale të ndryshme botërore. |ameble|

SHPËRNDAJE