SHPËRNDAJE

Sony Xperia ZR nga tani është në dispozicion direkt nga Sony në SHBA me çmim prej 499,99 $ dhe vjen në një varg të ngjyrave duke përfshi atë të bardhë, të zezë dhe të kuqe.

Sony Xperia ZR -ameble

Specifikat harduerike të këtij modeli janë, ekrani 4.6 inç me rezolucion 1280 x 720, procesori Qualcomm Snapdragon S4 4-bërthamor 1.5 GHz, sistemin operativ Android 4.1 Jelly Bean, 2 GB RAM , 8 GB hapësira e brendshme për ruajtje me mundësi të zgjerimit deri në 64 GB, kamera e pasme 13 megapikselë, si dhe mundësia për të rezistuar ndaj zhytjes në ujë deri në 30 minuta dhe ka të integruar baterinë të fuqisë 2300 mAh. |ameble|

SHPËRNDAJE