128GB
Fillimi Etiketat 128GB

Etiketa: 128GB

SanDisk lanson kartelën microSD më kapacitet 128GB

SanDisk ketë vit me plotë krenari u është bashkuar turmave të prodhuesve të smartphone-ve dhe tabletve në Kongresin Botëror për pajisje Mobile që po mbahet...