8K
Fillimi Etiketat 8K

Etiketa: 8K

LG dhe Sony në CES 2015 pritet të prezantojnë TV me...

Consumer Electronics Show (CES) fillon javën e ardhshme, dhe sipas një raporti të fundit, të dy LG dhe Sony pritet të prezantojnë modele të reja të...