a me ble
Fillimi Etiketat A me ble

Etiketa: a me ble

A me ble Samsung S8 apo iPhone 7+?

Samsung i ka prezantuar smartphone-t e ri Galaxy S8 dhe Galaxy S8+ javën e kaluar, këtë radhë Samsung vjen me ekran më të madh...