Acer Aspire P3
Fillimi Etiketat Acer Aspire P3

Etiketa: Acer Aspire P3

Acer lanson disa pajisje laptop dhe tablet

Acer ka lansuar disa pajisje në një ngjarje të organizuar në Nju Jork, ditën e Premte. Ajo ka lansuar laptop dhe tablet duke përfshirë modelet, Acer...