Acer Aspire R7
Fillimi Etiketat Acer Aspire R7

Etiketa: Acer Aspire R7

Acer lanson disa pajisje laptop dhe tablet

Acer ka lansuar disa pajisje në një ngjarje të organizuar në Nju Jork, ditën e Premte. Ajo ka lansuar laptop dhe tablet duke përfshirë modelet, Acer...