Acer Aspire V5
Fillimi Etiketat Acer Aspire V5

Etiketa: Acer Aspire V5

Acer lanson disa pajisje laptop dhe tablet

Acer ka lansuar disa pajisje në një ngjarje të organizuar në Nju Jork, ditën e Premte. Ajo ka lansuar laptop dhe tablet duke përfshirë modelet, Acer...