Acer C7 Chromebook
Fillimi Etiketat Acer C7 Chromebook

Etiketa: Acer C7 Chromebook

Prezantohen 2 laptop Chromebook nga Lenovo, modelet N20 dhe N20p

Lenovo ka prezantuar dy laptop të ri Chromebook që pritet të fillojnë shitjen nga muaji i ardhshëm, duke përfshirë modelet N20 dhe N20p, dy...

ASUS lanson Chromebox

Kemi parë sistemin operativ Chrome në laptop Chromebook, mirëpo diçka që nuk kemi parë deri më tani dhe që pritet t'a shohim është pajisja e...

Zgjerohet tregu për Acer C7 Chromebook

Acer America të premten ka konfirmuar se Chromebook C7 nga tani e tutje është në dispozicion edhe në dyqanet me pakicë. Më parë ai...