Acer Chromebook
Fillimi Etiketat Acer Chromebook

Etiketa: Acer Chromebook

Acer lançoi dy Chromebook për studentë

Dy ditë më parë, Acer prezantoi dy laptopë Chromebook të krijuar veçanërisht për studentët. Dy versionet e prezantuara janë C910 dhe C740 dhe të...