Acer Iconia A3
Fillimi Etiketat Acer Iconia A3

Etiketa: Acer Iconia A3

Acer njofton për tabletin Iconia A3

Kanë mbetur edhe dy ditë para se të filloj ngjarja në IFA në Berlin dhe produkti i parë i cili pritet të publikohet nga...