Acer Liquid E700
Fillimi Etiketat Acer Liquid E700

Etiketa: Acer Liquid E700

Zyrtarizohen Acer Liquid E700 me 3 SIM kartela dhe E600

Së fundmi, Acer ka zyrtarizuar dy smartphone që pritet të vijnë me çmim mesatar, modelet E700 me 3-SIM kartela dhe E600. Të dy pajisjet vijnë me...