Acer Liquid S1
Fillimi Etiketat Acer Liquid S1

Etiketa: Acer Liquid S1

Acer lanson tabletin Iconia W3 dhe smartphone-in Liquid S1

Kompania Acer sot ka lansuar një bollëk pajisjesh të reja, duke përfshirë Iconia W3 një tablet 8.1 inç me Windows 8, si dhe Liquid S1...