Acer Liquid Z3
Fillimi Etiketat Acer Liquid Z3

Etiketa: Acer Liquid Z3

Smartphone Acer Liquid Z3 për vetëm 99 Euro

Acer Liquid Z3 është një smartphone i madhësisë 3.5 inç i cili ka të instaluar sistemin operativ Android 4.2 Jelly Bean dhe si “target”...