Acer V360
Fillimi Etiketat Acer V360

Etiketa: Acer V360

Përflitet për Smartphone-in Acer V360 me Android

Si duket Acer është duke punuar ne një smartphone të ri Android, Acer V360 i cili do të vijë me ekran 4.5 inç qHD dhe...