Acer
Fillimi Etiketat Acer

Etiketa: Acer

Acer Liquid X2 përkrahë 3 SIM kartela

Një numër i madh i përdoruesve posedojnë më shumë se një telefon. Njëri prej tyre ose dy janë personal, ose njëri është zyrtar, ose...

Zyrtare : Prezantohet smartphone-i Acer Liquid Z410

Edhe pse ngjarja e madhe CES 2015 fillon nesër, me ç’ rast pritet të prezantohen shumë pajisje të reja nga brendet botërore, për disa...

Acer lanson smartphone-in Liquid X1 me procesor 8-bërthamor

Acer njoftoi për lansimin e një smartphone-i të ri i koduar me emrin Acer Liquid X1, një pajisje e përkrahur nga procesori 8-bërthamor me...

Nga Shtatori Acer lanson Chromebox CXI me çmim prej 180 $

Acer këtë javë njoftoi se në muajin e ardhshëm do të lanson pajisjen Chromebox CXI me çmim prej 180 $. Pajisja nga Acer, Chromebox CXI,...

Acer së shpejti lanson Chromebook CB5

Një model i ri nga Acer Chromebook CB5 pritet të lansohet së shpejti, me të cilin Acer është përkushtuar për të ofruar një jetëgjatësi...

Zyrtarizohen Acer Liquid E700 me 3 SIM kartela dhe E600

Së fundmi, Acer ka zyrtarizuar dy smartphone që pritet të vijnë me çmim mesatar, modelet E700 me 3-SIM kartela dhe E600. Të dy pajisjet vijnë me...

Acer lëshon ftesë për një ngjarje me 29 Prill

Teknologjia e orëve të mençura (smartwatches) padyshim është një e arritur e madhe dhe dita-ditës po shkon në rritje. Këtë vit ne kemi parë pajisje...

Lansohet Tableti Acer Iconia B1

Acer ka shtuar edhe një tjetër tablet Iconia në linjën e tyre, Acer Iconia B1, një tablet për të cilin nuk duhet shpenzuar shumë...

Acer prezanton tabletin Aspire Z3-600, 21.5 inç me Windows 8

Më herët gjatë këtij viti udhëheqësi i Acer-it, J.T. Wang, kishte deklaruar se kompania ka zhvendosur fokusin e saj nga Windows në platformat Android...

Acer Chromebook C720P i ri (touchscreen) për vetëm 299$

Acer të martën ka njoftuar për modelin e ri të laptopit Chromebook C720P me prekje (touchscreen), i cili do të jetë në dispozicion në fillim...

Acer lanson Chromebook për 200 $

Acer sot kishte lansuar pajisjen Chromebook C720-2848 e cila do të ketë çmimin vetëm 200 $. Chromebook C720-2848 është 11.6 inç me rezolucion të...

Jap dorëheqje kryeshefi i kompanisë Acer, JT Wang

Kryeshefi i kompanisë Acer, JT Wang, ka dhënë dorëheqjen menjëherë pas publikimit të humbjeve të mëdha financiare për tremujorin të tretë. Nëpërmes një email-i, Wang...