Activision
Fillimi Etiketat Activision

Etiketa: Activision

Activision: Destiny “loja më e suksesshme e re që është lansuar...

Loja e re Destiny e zhvilluar nga Bungie dhe publikuar nga Activision ka kushtuar 500 milionë dollarë për tu dizajnuar, zhvilluar dhe shitur. Por Activision ka bërë të ditur se shitjet...

Call of Duty: Ghosts, 1 miliardë $ shitje për 24 orë

Kompanisë Rockstar u janë dashur tri ditë për të arritur 1 miliardë dollarë në shitje me GTA V, kurse tani Activision ka thyer ketë rekord...