Adobe Photoshop
Fillimi Etiketat Adobe Photoshop

Etiketa: Adobe Photoshop

Adobe Photoshop edhe në Chromebook

Google dhe Adobe po sjellin softuerin Photoshop në laptopa Chromebook. Kompanitë të hënën kanë njoftuar se kanë filluar me lansimin e Adobe Creative Cloud në pajisjet...