Alcatel OneTouch Watch
Fillimi Etiketat Alcatel OneTouch Watch

Etiketa: Alcatel OneTouch Watch

Smartwatch i ri Alcatel lidhet me Android dhe iOS

Alcatel prezantoi ditë më parë specifikat e smartwatch më të ri nga kompania, dhe sot kjo pajisje është prezantuar në CES 2015. Opsioni që...