Alcatel
Fillimi Etiketat Alcatel

Etiketa: Alcatel

Smartwatch i ri Alcatel lidhet me Android dhe iOS

Alcatel prezantoi ditë më parë specifikat e smartwatch më të ri nga kompania, dhe sot kjo pajisje është prezantuar në CES 2015. Opsioni që...

Prezantohet Smartphone Alcatel POP C9

Kompania Alcatel sapo ka zbuluar për publikun smartphone-in e saj POP C9 të bazuar në Android. Seria POP e telefonave Alcatel varion në madhësi...

Alcatel lanson super smartphone-in e ri

TCL ka njoftuar zyrtarisht për lançimin e smartphone-it të tyre më të ri Idol X + me specifika tejet impresive. Në fakt, TCL është...

Alcatel lanson smartphone me ekstra telefon dirigjues

A është smartphone-i juaj shumë i madh për xhepin tuaj dhe përderisa e nxirrni nga xhepi për tu lajmëruar dhe e ktheni prapë është...

Mozilla Firefox mobile OS

Mozilla të hënën ka lajmruar që pajisjet të para me sistemin operative mobil Firefox OS do të prodhohen nga Alcatel dhe ZTE. Përkrahjen për...