All new HTC One
Fillimi Etiketat All new HTC One

Etiketa: All new HTC One

Smartphone-i i ri nga HTC, nesër drejtpërdrejt

Siç kemi raportuar edhe me herët, kompania HTC po përgatitet për ngjarjen që pritet ta mbahet më 25 Mars në Nju Jork dhe Londër,...