Amazing Alex
Fillimi Etiketat Amazing Alex

Etiketa: Amazing Alex

Loja e re “Amazing Alex” nga krijuesit e Angry Birds

Një lojë e re krejt ndryshe dhe qe është përpunuar nga krijuesit e lojës se suksesshëm Angry Birds qe do të lansohet më datën 12 korrik...