Amazon Prime Music
Fillimi Etiketat Amazon Prime Music

Etiketa: Amazon Prime Music

Lansohet Amazon Prime Music

Janë dëgjuar shumë thashetheme që Amazon do të lansoj një shërbim të ri streaming për muzikë. Ky shërbim tani është zyrtarizuar dhe është quajtur Amazon Prime Music....