AMD
Fillimi Etiketat AMD

Etiketa: AMD

Karta grafike AMD Radeon R9 295X2 del në treg në datën...

AMD ka njoftuar sot ditën e daljes në treg të kartës së re grafike AMD Radeon R9 295X2. Karta grafike do të dalë në...

AMD njoftoi për kartelën grafike FirePro S10000 12 GB

Kompania AMD, sot njoftoi për modelin më të ri FirePro S10000 12 GB të cilin planifikon të fut në linjën e saj të kartelave...

AMD vs NVIDIA

Beteja në mes të AMD-së dhe NVIDIA-së në tregun e kartelave grafike për PC (Kompjuter) ende vazhdon, këtë javë të dyja kompanitë në kohë...