Android 4.3
Fillimi Etiketat Android 4.3

Etiketa: Android 4.3

Android 4.3 është gati për Samsung Galaxy S3

Përdoruesit e smartphone-ve Galaxy S3 në Irlandë ishin me më shumë fat se vendet e tjera të botes, sepse janë të paret që do...

HTC One ka filluar të pranoj përditësimin Android 4.3

Operatori i telefonisë mobile AT&T ka njoftuar se ditët e ardhshme HTC One do të pranoj përditësimin e ri të Android-it. Android 4.3 u lëshua në...

Samsung përgatit Android 4.3 për Galaxy S4, S3 dhe Note 2

Thuhet se Samsung është duke testuar versionin Android 4.3 Jelly Bean në modelet e saja Galaxy S4, Galaxy S3 dhe Note 2, raporton SamMobile,...

Google mund të lansoj versionin Android 4.4 KitKat më datë 14...

AusDroid raporton se një burim i tyre ka informuar ata se versioni i iri i Android-it KitKat do të lansohet më datë 14 Tetor...

Prezantohen Google Nexus 7 2, Android 4.3 dhe Chromecast TV

Google Nexus 7 2 Siç edhe pritej, Google e bëri prezantimin e versionit të ri të tabletit Nexus 7, i cili do të bëj debutimin e tij...

Google përgatitet të prezantoj gjeneratën e dytë të Nexus 7

Bashkë me versionin Android 4.3 Jelly Bean thashethemet janë se edhe gjenerata e dytë e tabletit të suksesshëm Nexus 7 nga Google pritet të...

Rrjedhin video pamjet e versionit Android 4.3

Përderisa Google pritet të nxjerrë versionin e ardhshëm të platformës së saj mobile, Android 4.3 gjatë javës së ardhshme, një video e tij ka...

Google ka caktuar një ngjarje me 24 Korrik

Google ka caktuar një ngjarje për të mërkurën me 24 Korrik, si duket ka në plan të nxjerrë në pah tiparet e reja të...

Android 4.3 Jelly Bean shfaqet në Galaxy S4 Google Play Edition

Pamjet e shfaqura online për të përfolurin Android 4.3 shfaqen edhe një herë për publikun, kësaj radhe duket të jenë në një pajisje Galaxy...

Shfaqen imazhe të versionit Android 4.3 Jelly Bean

Google është përfolur të debutojë një version të ri të platforms Android në fillim të këtij muaji në konferencën e saj për zhvillues Google...