Android 4.4 KitKat
Fillimi Etiketat Android 4.4 KitKat

Etiketa: Android 4.4 KitKat

Aplikacioni Google Camera, një aplikacion kualitativ për Android

Google ka publikuar një aplikacion të pavarur të kamerës për pajisjet që posedojnë platformën Android 4.4 e më lart, duke sjellje kështu disa karakteristika...

Prezantohet LG G Pro 2 me ekran 5.9-inç dhe Android 4.4...

LG G Pro 2 është prezantuar sot në uebfaqen e tyre koreane, duke u paraqitur kështu me një version më të madh se phablet-i Optimus...

Kur do të përditësohet smartphone juaj me Android 4.4 KitKat?

Dje zyrtarisht Google lansoi sistemin operativ më të ri Android 4.4 KikKat dhe pa dyshim ky është një përditësim i madh për platformën më...

Lista e smartphone-ve që do të marrin përditësimin Android 4.4 KitKat

Google javën që shkoj ka njoftuar për lançimin e smartphone-t të tyre të ri Nexus 5 si dhe versionin Android 4.4. Furnizimet e para...

Google me në fund lanson Nexus 5 dhe Android 4.4 KitKat

Google pak me herët ka lansuar smartphone-in e fundit Nexus 5 dhe është në dispozicion nëpërmes Google PlayStore. Google ka nxjerr në shitje dy...

Nexus 5 dhe Android 4.4 shfaqen në një video

Mjaft gjëra janë përfolur rreth pasardhësit të LG Nexus 4, duke filluar nga specifikat harduerike të tij, ndryshimet në sistemin operativ, madje akoma nuk...