Android Jelly Bean 4.1
Fillimi Etiketat Android Jelly Bean 4.1

Etiketa: Android Jelly Bean 4.1

Lansohet tableti Samsung Galaxy Tab 3

Sot kompania Samsung ka njoftuar zyrtarisht për tabletin Samsung Galaxy Tab 3 të ri, si dhe për të gjitha detajet e tij. Samsung Galaxy...