Android Jelly Bean
Fillimi Etiketat Android Jelly Bean

Etiketa: Android Jelly Bean

Jelly Bean prezent në më shumë se 40% të pajisjeve Android

Google ka publikuar shifrat më të fundit për përdorimin e versioneve Android. Sipas asaj çfarë kanë publikuar, Android Jelly Bean tani për herë të...

Samsung njofton për Smartphone-in Galaxy S2 Plus

Samsung përveç procesorit Exynos 5 Octa sot ka njoftuar edhe për versionin e ri të smartphone-it Galaxy S2 Plus, i cili vjen me Android...

Shfaqen specifikat për smartphone-in HTC M7

Janë zbuluar specifikat për pasuesin e smartphone-it HTC One X, pajisja do të quhet HTC M7 dhe do të shfaqet me ekran 4.7 inç të...

Zbulohet Samsung Galaxy Grand

Kemi dëgjuar thashethemet rreth modelit Samsung Galaxy Grand gjatë javëve të fundit, pajisja tani është bërë zyrtare dhe kanë rrjedhur specifikat e plota për...

Video Vlerësim: Galaxy S3 Jelly Bean përditësimi

Që nga versioni Android 1.5, çdo përditësim në sistemin operativ Android që ka bërë Google i ka emëruar me nga një emër te ëmbël, duke...

Galaxy S3 me Multi-View

Pronarët e Samsung Galaxy S3 para disa javëve kanë marrë përditësimin (update) e fundit për Android Jelly Bean 4.1 dhe menjëherë këto ditë janë...

Përditësim (Update) për Android 4.1.2 Jelly Bean

Google njoftoi  të martën për një përditësim  (Update) për Android 4.1.2 Jelly Bean për Nexus 7 dhe Galaxy Nexus. Me këtë përditësim të sistemit...

Asus Padfone 2, javën e ardhshme

Asus do të mbajnë konferencë shtypi javën e ardhshme saktësishtë me datën 16 Tetor në Milano të Italisë, ku do të njoftojë për smartphone-in...