Android Kitkat
Fillimi Etiketat Android Kitkat

Etiketa: Android Kitkat

Zyrtarizohet lista e pajisjeve nga Samsung për përditësimin në Android Kitkat

Disa javë më parë kemi prezantuar listën e pajisjeve të brendeve të ndryshme që janë përditësuar si dhe të cilat do të përditësohen në...