Android L
Fillimi Etiketat Android L

Etiketa: Android L

Të dy HTC One (M7) dhe One (M8) do të marrin...

Një lajm i mirë për të gjithë ata që posedojnë një nga smartphone-at e fundit të HTC-së, është se do të marrin versionin e fundit...

Google prezanton Android L, nga sot në dispozicion për zhvilluesit

Për këtë vit, njoftimi më i madh që ka bërë Google deri më tani është " Android L." Ata thonë së ky version do...