Angry Birds Stella
Fillimi Etiketat Angry Birds Stella

Etiketa: Angry Birds Stella

Loja Angry Birds Stella arrinë 30 milionë shkarkime

Versioni Stella nga Angry Birds ishte lansuar më 4 shtator 2014 dhe që nga ajo kohë e deri më sot, ka arritur të shënojë...