Aparat Digjital
Fillimi Etiketat Aparat Digjital

Etiketa: Aparat Digjital

Prezantohet aparati digjital Samsung NX1100

Është prezantuar zyrtarisht aparati digjital Samsung NX1100 në Gjermani, që pritet të dalë në shitje nga fundi i këtij muaji me çmim prej 599 €....

Canon shumë shpejt me një seri të re të kamerave DSLR

Kamerat DSLR janë mjaft të mëdha në madhësi, kur krahasohen me kamerat tjera kompakte apo ato të rejat më pak të dukshme. Momentalishtë po dëgjojmë...

Nikon lanson aparatin DSLR D5200 me 24-megapixel

Nikon ka lansuar sot aparatit digjital të ri DSLR D5200 në një ngjarje të organizuar në Londër, një aparat me 24.1-megapixel dhe dizajn të...

Nikon 1-V2 i ri, më 14.2 Megapixel

Nikon ka prezantuar sot modelin e aparatit fotografik me të ri, të serisë Nikon 1 të quajtur Nikon 1-V2 (versioni 2). Nikon 1-V2 është i...