App
Fillimi Etiketat App

Etiketa: App

Samsung lanson aplikacionin për lojërat Olimpike dimërore “Sochi 2014 WOW”

Samsung të martën ka lansuar aplikacionin për lojërat Olimpike dimërore Sochi 2014 WOW, për pajisje Android Samsung, aplikacion ky i cili shfaq të gjitha ngjarjet...

Lansohet aplikacioni “Viber Desktop App 3.0” për kompjuter

Shërbimi i njohur Viber, që shërben për mesazhe dhe thirrje të menjëhershme nëpërmes VOIP (Voice over IP) për smartphone, tani ka lansuar një aplikacion...

Ameble bëhet pjesë e “Google Play”

Të ndëruar vizitorë të Ameble-së, Me kënaqësinë më të madhe duam të ju informojmë se që nga sot portali ynë është bërë pjesë e integruar...

Windows Store arrin 50.000 aplikacione

Microsoft këto ditë ka kaluar shifrën 50.000 të aplikacioneve të saj në Windows Store. Sipas MetroStore Scanner, nga dita e sotshme në dispozicion janë...

Samsung-u merr vendin e parë për besnikëri ndaj blerësit

Gjiganti korean po fiton epërsi edhe përtej sferës së dominimit të vet në aksionet tregtare dhe po krijon besueshmëri më të fuqishme ndaj markës...