Apple CarPlay
Fillimi Etiketat Apple CarPlay

Etiketa: Apple CarPlay

Apple CarPlay do të jetë prezent në më shumë prodhues të...

Apple momentalisht ka partneritet me një numër prodhuesish të makinave, të cilët përfshijnë BMW, Audi, Jaguar, Land Rover dhe Mercedes. Kompanisë tani i është bashkuar edhe një...

Apple CarPlay së shpejti në automjete

Apple sot zyrtarisht ka njoftuar për Apple CarPlay, të cilët bashkë me prodhuesit kryesorë të automjeteve që përfshinë Ford, Ferrari dhe Mercedes-Benz, do të...