Apple Developer Website
Fillimi Etiketat Apple Developer Website

Etiketa: Apple Developer Website

Sulmohet uebfaqja e zhvilluesve të Apple-it

Apple ka konfirmuar se uefaqja e tyre Developer Center ishte sulmuar të enjten nga individ të panjohur dhe mbyllja e përkohshme e uebfaqes ka...