Apple iPad Air
Fillimi Etiketat Apple iPad Air

Etiketa: Apple iPad Air

Apple iPad Air sot lansohet në 42 shtete

Javen e kaluar në eventin e mbajtur në San Françisko, Apple kishte prezantuar modelet e reja iPad mini 2 dhe iPad Air. Që nga sot...