Apple iPhone 6
Fillimi Etiketat Apple iPhone 6

Etiketa: Apple iPhone 6

Kështu mund të duket iPhone 6 [E përditësuar]

Kemi dëgjuar thashetheme të shumta për iPhone 6, si dhe kemi parë një sërë fotografish se si do duket ky smartphone. Tani dy dizajner, Tomas...

Porositë e para për iPhone 6 thuhet të jenë rreth 70...

Smartphone iPhone 6 i ri pritet të hy në prodhim këtë muaj, Apple pritet të lansoj ketë model në Shtator, dhe si duket kompania ka...

Dy modelet e iPhone 6 do të jenë me specifika të...

Apple gjatë këtij viti pritet të lansoj dy modele të iPhone 6, një me një ekran 4.7 inç, kurse tjetri me 5.5 inç, mirëpo më herët është...