Archos GamePad 2
Fillimi Etiketat Archos GamePad 2

Etiketa: Archos GamePad 2

Archos njofton për modelin e ri GamePad 2

Eksitojnë shumë mundësi për të luajtur me lojëra me platformën Android, NVIDIA Shield dhe Ouya janë dy nga ato. Archos vitin e kaluar kishte...