Archos
Fillimi Etiketat Archos

Etiketa: Archos

Archos prezanton tre tablet të ri Neon me procesorë 4-bërthamor

Archos sot ka prezantuar tre tablet të ri që vijnë nga seria e tyre e re Neon të quajtur Archos 90 Neon, Archos 97...

Archos njofton për modelin e ri GamePad 2

Eksitojnë shumë mundësi për të luajtur me lojëra me platformën Android, NVIDIA Shield dhe Ouya janë dy nga ato. Archos vitin e kaluar kishte...

Archos njofton për 4 smartphone të ri me Android

Kompania franceze Archos ka njoftuar për një total prej katër smartphone-ve Android, që emrat e këtyre pajisjeve përfshinë Archos Carbon 35, Titanium 4, Titanium...

Kompania françeze Archos lanson tre Tablet të ri

Archos ka njoftuar për tre tablet të ri me procesorë quad-core dhe dizajnin nga alumini me ngjyrë të argjend që radhiten nën serinë Platinum. Kjo...

Archos njofton për katër tabletë me Android

Archos ka njoftuar për një varg të ri të tablateve Android, të quajtur vargu Archos Titanium, ata vijnë me madhësi të ndryshme të ekranit kurse...