Assassin's Creed: Pirates
Fillimi Etiketat Assassin’s Creed: Pirates

Etiketa: Assassin’s Creed: Pirates

Assassin’s Creed: Pirates tani mund ta luani edhe nga Internet Explorer

Ubisoft ka lëshuar një version të veçantë të lojës Assassin's Creed: Pirates për shfletuesin Internet Explorer, loja është krijuar duke përdorur HTML, grafikën WebGL dhe JavaScript. Ky...