Assassin’s Creed Unity
Fillimi Etiketat Assassin’s Creed Unity

Etiketa: Assassin’s Creed Unity

Ubisoft publikon trailer-in e lojës së ardhshme “Assassin’s Creed Unity”

Ubisoft gjatë fundjavës ka konfirmuar se loja e ardhshme e tyre e serisë Assassin’s Creed do të luhet në kohën e Revolucionit Francez dhe do të...