ASUS PadFone Infinity
Fillimi Etiketat ASUS PadFone Infinity

Etiketa: ASUS PadFone Infinity

ASUS PadFone Infinity i ri lansohet me 17 Shtator

Asus më në fund ka konfirmuar thashethemet e deri tanishme, duke zbuluar kështu një uebfaqe dhe një video të shkurtër në Youtube, dhe më...

ASUS përmbyll konferencën në MWC me dy produkte të reja

 ASUS para disa minutash ka përmbyllur prezantimin e tyre dhe ka njoftuar për dy produkte te reja, smartphone-in ASUS PadFone Infinity dhe tabletin ASUS FonePad. Ne...