At&T
Fillimi Etiketat At&T

Etiketa: At&T

HTC Desire Eye dhe RE do të dalin në treg nga...

Selfie-t janë bërë një fenomen global. Në muajin e kaluar HTC prezantoi Desire Eye dhe RE Camera, pajisje që ishin të fokusuara të fotografitë...

Samsung Galaxy Note Edge del në treg në 17 Nëntor

Blerësit amerikanë do të “vuajnë” teksa do të shikojnë çmimin e phablet-it Samsung Galaxy Note Edge. Phablet-i doli në treg në Japoni 2 javë...

AT&T me oferta joshëse për konsumatorët

Kjo mund të duket e çuditshme, por që nga sot të gjithë konsumatorët e AT&T në SHBA do të mund ta ndërrojnë smartphone-in e...

Prezantohen “Facebook Home” dhe smartphone-i “HTC First”

Facebook ka prezantuar mbrëmë ndërfaqen e saj të re Facebook Home, gjithashtu HTC dhe AT&T kanë qenë prezent në ketë ngjarje dhe kanë bërë...

Nga data 24, në shitje smartphone Sony Xperia ion

Sony dhe AT&T kanë njoftuar sot se telefoni Xperia ion, me kamerë 12-megapixel dhe 4G LTE, do të jetë në dispozicion nga 24 qershori...