Automjete
Fillimi Etiketat Automjete

Etiketa: Automjete

Tesla kalon Ford-in

Tesla tashmë është më e madhe se Ford, kompania amerikane që prodhon vetura elektrike por jo vetëm, të Hënën në bursa e ka tejkaluar Ford-in,...

Apple CarPlay së shpejti në automjete

Apple sot zyrtarisht ka njoftuar për Apple CarPlay, të cilët bashkë me prodhuesit kryesorë të automjeteve që përfshinë Ford, Ferrari dhe Mercedes-Benz, do të...

Google shpalos planet e saj për platformën Android në automjete

Google sot në mëngjes në një blog të tyre ka shpalosur planet e saj për platformën e tyre Android që pritet të integrohet në...