BarCamp Prishtina
Fillimi Etiketat BarCamp Prishtina

Etiketa: BarCamp Prishtina

BarCamp Prishtina #16

Edicioni i radhës i BarCamp Prishtina, sponsorizuar nga IPKO Foundation dhe që është i gjashtëmbëdhjeti me radhë, do të mbahet më 24 tetor 2013...

Edicioni i dhjetë i BarCamp Prishtina me 28 Janar

Janari nisi më ngadal se zakonisht me aktivitete por ajo që ju ka munguar rikthehet sërish me edicionin e saj të parë për vitin...

Barcamp Prishtina, e përmbyll me një event të shkëlqyer

Arianit Dobroshi, Bernard Nikaj e Benjamin Murran ishin folësit e ftuar në edicionin e tetë të Barcamp Prishtina të organizuar këtë vikend nga IPKO...

BarCamp Prishtina, 8 dhjetor

Më 8 Dhjetor (e shtunë) në Teatrin ODA në Pallatin e Rinisë, në Prishtinë, do të mbahet BarCamp-i i nëntë i radhës nga ora...