BBM
Fillimi Etiketat BBM

Etiketa: BBM

Edhe BlackBerry zyrtarizon asistentin e tyre me zë

BlackBerry sot zyrtarisht ka zbuluar asistentin me zë që, ngjashëm siç është Siri, Google Now dhe Cortana, që ju mundëson përdoruesve të komunikojnë me smartphone-at e tyre duke...

BBM për iOS dhe Android shkarkohet 10 milionë herë brenda 24...

BlackBerry Messenger (BBM) për iOS dhe Android është lansuar para dy ditë dhe për aq shkurt ka arritur të bëhet një nga top tri...